WDF s.r.o. je digitální agentura se sídlem v Praze a pobočkou v San Franciscu a Norsku. Podílíme se na aktuální expanzi digitálního světa. Náš tým a spolupracující specialisté pomáhají rozvíjet strategie, design a digitální technologie klientům z celého světa. Nastartuj vzájemnou spolupráci a přidej se k nám!

Tester/Testerka

Hledáme nového člena týmu - testera/testerku který se bude podílet na vývoji aplikací pro startupy ze Silicon Valley a na zajímavých projektech pro klienty z UK, Norska a samozřejmě ČR. Nástup je možný ihned nebo po dohodě, na full-time pracovní poměr nebo na ŽL.

Pošli nám své CV, stav se u nás na kafe - seznámíme tě s projekty, které by jsi řídil a nastartujme vzájemnou spolupráci!

Náplň práce:

  • Uživatelské testování webových a mobilních aplikací
  • Testování samotného API podle dokumentace
  • Reportování nalezených chyb v systému v češtině i angličtině

Koho hledáme?

Tester s 1-2 lety praxe softwarového testování, někoho s technickým vzděláním či vášní v tomto okruhu. Očekáváme analytické myšlení, zaměřenost na detail, zodpovědnost, komunikaci v anglickém jazyce. Požadujeme dobrou znalost principů softwarového vývoje. Pokud rád/a pracuješ v přátelském kolektivu a chceš se dál rozvíjet, určitě si budeme rozumět.

Bonusové dovednosti:

  • zkušenosti s prací s databázemi
  • schopnost porozumět zdrojovým kódům (Django, ReactJS)

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem
  • práci v přátelském a rozmanitém kolektivu
  • prostor pro odborný a kariérní růst
  • práci na plný úvazek či částečný úvazek
  • kvalitní kávu, občerstvení - snídaně a svačiny během pracovní doby, grilovačky, narozeninové dorty i palačinkové pátky
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • mobil s neomezeným voláním a SMS vč. neomezených dat
  • moderní kancelář v centru Prahy u metra Karlovo nám. a Národní třída
  • Jestli se chceš přesvědčit na vlastní oči, mrkni na náš Instagram, kde najdeš fotky ze zákulisí, grilovaček a společných snídaní nebo koukni na naši práci na Facebooku.

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám své CV společně s portfoliem projektů a stav se u nás na kafe. Seznámíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel a nastartujme vzájemnou spolupráci!

Společnost
WDF s.r.o.
Adresa
Lazarská 13/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 42 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

WDF s.r.o., Tereza Malá
+420 606 070 504