Jsme specialisté v oboru pohonné techniky, automatizace a robotiky. Zakládáme si na kvalitním a komplexním servisu v oblasti engineeringu, který vyžaduji aplikace s důrazem na pohyb a polohování. Naše renomé nás v podnikání doprovází na každém pracovním jednání a při každém úkolu.

Charakteristickým rysem společnosti RAVEO je zejména zodpovědný přistup k práci, který se za vice než jedno desetiletí stal základním stavebním kamenem našeho úspěchu. Nabízíme komponenty od předních světových výrobců v oblasti pohonné techniky. Jsme vice než obchodní firma, náš tým inženýrů přenáší své zkušenosti s návrhem pohonů do aplikaci našich zákazníků s ohledem na okolní technologii.

Marketingový specialista

Náplň práce:

- tvorba marketingových materiálů - letáky, katalogy

- aktivní starost o webové stránky

- mailing, sociální média

- články do časopisů

- organizace veletrhů

- tvorba video příspěvků

Požadavky:

- praxe v oboru

- kreativita, estetické cítění, samostatnost

- znalost grafických SW - Photoshop, Adobe Ilustrátor a MS Office

- aktivní přístup a snaha se učit novým věcem

- umění argumentovat a obhájit si svou vlastní práci a zvolené postupy

- alespoň pasivně anglický jazyk

Společnost
RAVEO s.r.o.
Adresa
tř. Tomáše Bati 1851, Otrokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Strojírenství, Výroba a průmysl, Grafik, Specialista marketingu, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel