Jsme spolehlivým a vyhledávaným dodavatelem do automobilového průmyslu; na trhu jsme již přes 20 let. V našem závodě vyrábíme lisovací nástroje a lisujeme díly do automobilů různých značek, včetně elektro-automobilů.
Pro oddělení nákupu vyhlašujeme výběrové řízení na pozici

VEDOUCÍ NÁKUPU

Hlavní odpovědností Vedoucího nákupu u nás firmě je zabezpečení plynulého chodu výroby a zároveň udržení optimálního množství materiálu skladem. Pozice je vhodná pro strojaře se znalostí hutního materiálu. Na nákup ale nebudete sám, Váš tým tvoří ještě asistentka nákupu a skladníci.

Dále budete na této pozici odpovídat za

- Výběrová řízení na dodavatele materiálů

- Vyhledávání vhodných dodavatelů

- Cenová vyjednávání a zajištění smluv

- Zlepšování procesů a standardů ve svěřené oblasti

- Vedení a rozvoj týmu nákupu

- Nastavování kontrolních mechanismů

- Operativa, ale také taktická a strategická práce

- Spolupráce na projektech společnosti

Znalosti a dovednosti, které by Vám neměly chybět

- Min 3 roky praxe na podobné pozici

- Vzdělání technického nebo ekonomického směru

- Zkušenosti s vedením týmu

- Vyjednávací schopnosti v oblasti nákupu

- Praxe v automotive výhodou

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

- Orientace na výsledek

- Dobrá znalost práce na PC – MS Office

- Práce v ERP systému

U nás na Vás čeká

- Možnost osobního i profesního růstu

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Flexibilní pracovní doba

- Vzdělávací kurzy a školení

- Zaměstnanecké výhody (www.rostra.cz/kariera)

Přijďte se podívat, jak to u nás funguje. Během výběrového řízení uvidíte pracoviště, budete se moci podívat přímo do výroby a uvidíte, jaké budou výsledky naší práce. Poznáte i budoucí kolegy. Těšíme se na Vás.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti ROSTRA s.r.o.., se sídlem Brno, Příkop 2a, PSČ 602 00, IČ 26223511, zapsané v OR u KS v Brně, oddíl C, vložka 38015. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat.

Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.


Informace o pozici

Společnost
ROSTRA s.r.o.
Adresa
Říčanská 989, Vizovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel