Farmaceutická výrobní společnost Interpharma Praha, a.s. (www.interpharma-praha.com) – člen japonské OTSUKA Group hledá pro posílení firemního týmu kolegy/kolegyně na pozici:

Samostatná účetní

Požadujeme

• zkušenost na obdobné pozici (zkušenosti s účtováním výroby výhodou)
• znalost účetnictví
• ukončené středoškolské vzdělaní
• samostatnost

Náplň práce

• vedení účetnictví dle CAS
• související administrativa

Nabízíme

• stabilní a zajímavou práci s férovým ohodnocením
• 25 dní dovolené
• příspěvek na obědy
• kariérní postup
• práci v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• odpovídající finanční ohodnocení
• jazykové kurzy, příspěvek na stravování

Pokud vaše znalosti a zkušenosti budou odpovídat našim požadavkům, budeme vás během 1 týdne kontaktovat.

Děkujeme za váš zájem a přejeme vám spokojenost ve vaší další kariéře.

Společnost
Interpharma Praha, a.s., člen japonské skupiny Otsuka
Adresa
Praha – Komořany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.