Senior PHP Developer / Tech Lead - cloud video služby NetRex

Chceš se podílet na vývoji cloud video služeb na platformě NetRex, které používají stovky zákazníků v Čechách a v Evropě a společně s námi vše posunout ještě o kousek dál? Nebo by tě bavilo pracovat na vývoji CamStreamer aplikací, které pohánějí desítky tisíc webkamer po celém světě? Baví tě PHP a už jsi v něm leccos napsal(a)? Vyhovuje ti prostředí menší firmy s 30 zaměstnanci a kancelářemi na pražském Andělu? Hledáš něco zajímavého na plný úvazek nebo je pro tebe možný jen částečný, či potřebuješ flexibilní pracovní dobu? Pokud ano, pak čti dál, rádi tě poznáme.


Co budeš dělat?

 • Budeš součástí týmu 10 vývojářů, kteří neustále inovují naše služby a vytvářejí nové zajímavé produkty a funkcionality.
 • Budeš dál rozvíjet dlouhodobě udržovaný projekt splňující DI a CI.
 • V týmu máme kromě PHP vývojářů i specialisty na C++, Node.js, DevOps a React. Společně pak dokážeme řešit velmi zajímavé úkoly od nízkoúrovňového programování na kameře až po prezentaci výsledků v UI.
 • Na tuto pozici hledáme někoho zkušeného, kdo by nám vedle samotného vývoje pomohl i s juniornějšími kolegy, revidoval jejich kód a staral se o to, aby práce na svěřených projektech šla pěkně dopředu.
 • Získáš praktické zkušenosti v oblastech cloud videa, video analytiky a streamingu.
 • Při vývoji aplikací budeš úzce spolupracovat s lídrem v oblasti IP videa, švédskou společností Axis Communications AB (www.axis.com).
 • Jsme dynamická firma a pořád se u nás děje něco zajímavého, nudit se tedy určitě nebudeš.

Co bys měl(a) umět a jaké zkušenosti bys měl(a) mít?

 • Musíš mít velmi dobrou znalost PHP (Nette výhodou), pokročilou znalost MySQL a alespoň mírně pokročilou znalost JavaScriptu. Pokud máš nějakou zkušenost s Node.js nebo by ses tímto směrem rád posunul(a), je to tvoje výhoda.
 • Měl(a) by ses dobře orientovat v Linuxu.
 • Měl(a) by ses cítit komfortně v roli někoho, kdo "pečuje" o svěřené juniornější kolegy.
 • Měl(a) bys dobře mluvit česky, protože tak se u nás na vývoji dorozumíváme.
 • Neměl by ti dělat problém přečíst si dokumentaci v angličtině.

Co ti můžeme nabídnout a na co se můžeš u nás těšit?

 • Staneš se součástí týmu, který úspěšně vyvíjí a prodává služby a aplikace do celého světa.
 • Dostaneš prostor pro tvůrčí práci.
 • Pravidelná výplata je pro nás samozřejmostí, k tomu u nás dostaneš 5 týdnů dovolené a možnost občas pracovat z domova.
 • Dostaneš notebook a mobil s firemním tarifem dle vlastního výběru.
 • Dostaneš smlouvu na dobu neurčitou a práci na plný nebo částečný úvazek na HPP nebo IČ s možností flexibilní pracovní doby.
 • Těšit se můžeš na kávu, čaj, ovoce na pracovišti a přátelské kolegy v klidných kancelářích 7 minut pěšky od metra Anděl.

Zajímalo by tě, s kým budeš sedět v kanclu? Podívej se na https://www.netrex.cz/o-nas/predstaveni-netrex/.

Chceš se o nás dozvědět víc? Více info najdeš na https://www.netrex.cz/o-nas/kariera/.

Máš zájem? Ozvi se nám, pošli své CV a my se ti ozveme.

Pár slov o nás

Jsme NetRex a CamStreamer. Dva úspěšné produkty, dvě společnosti, jeden tým skvělých lidí. Více než 15 let provozujeme platformu NetRex - cloudové řešení pro video dohled včetně různých video analytických vychytávek. Dále vytváříme unikátní aplikace pro IP kamery švédského výrobce Axis pod značkou CamStreamer. Díky nim je možno tyto primárně bezpečnostní kamery využít pro živé vysílání na Internet, např. na YouTube, Facebook atd. Jsme ryze česká firma s 30 zaměstnanci a jsme špičkou ve svém oboru. Naše aplikace naleznete v desítkách tisíc kamer našich klientů z celého světa. Vše důležité o nás a o tom, co děláme, naleznete na www.netrex.cz a www.camstreamer.com.


Informace o pozici

Společnost
NetRex s.r.o.
Adresa
U Nikolajky 957/11, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 80 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader, PHP vývojář, JavaScript vývojář, DevOps vývojář, Node.js vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.