Pracovník zákaznického servisu /fakturantka/fakturant/ referent distribuce.

Obchodní společnost se zahraničním zastoupením zabývající se prodejem zdravotnických potřeb, hledá pro svou pobočku v Business Parku Prague Chrášťany uchazeče na pozici : referent distribuce, fakturant.

Náplň práce:

- denní telefonická a e-mailová komunikace se stávajícími klienty

- příjem objednávek

- vystavování faktur, dobropisů, tvorba skladových dokladů

Požadujeme:

- výbornou znalost PC

- dobré komunikační schopnosti

- samostatnost a pracovní nasazení

- pozitivní postoj k řešení problémů

- praxi s fakturačním programem

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní společnosti se zahraniční kapitálovou účastí

- zajímavou perspektivní práci v malém pracovním kolektivu

- zaškolení

- příspěvek na stravování

- plat 32 000,.-

- po zkušební době pohyblivou složku 2 700,.-

- v případě splnění hospodářských výsledků, po rozhodnutí vedení společnosti třináctý plat

Společnost
Thuasne CR s.r.o.
Adresa
Za Tratí 235, Chrášťany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 32 000 – 34 700 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Fakturantka, Referent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Thuasne CR s.r.o., Jiří Chaloupecký
604 202 325