Náplň práce:

  • Zajištění administrativního chodu kanceláře
  • Dozorovaní obchodních případů
  • Tvorba kupních smluv
  • Komunikace se zákazníky
  • Fakturace, kontrola přijatých faktur
  • Správa pohledávek
  • Docházka
  • Pokladna
  • Pošta
  • Asistence obchodnímu a logistickému oddělení

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání
  • MS Office
  • Obchodní korespondence

Osobnostní předpoklady a zručnosti:

  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Komunikativnost a příjemné vystupovaní
  • Zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, systematičnost, vytrvalost, loajalita
  • Spolehlivost
  • Zvládání stresových situací

Benefity:

Zázemí stabilní firmy, výkonnostní odměny, přátelský kolektiv, kancelář v centru Prahy, stravenky, sváteční + narozeninové volno, příspěvek na kulturu, finanční, volnočasové a zážitkové benefity vánoční večírek,

Společnost
ARIMEX TRADE s.r.o.
Adresa
Opletalova 1535/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 29 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.