Luxusní soukromá klinika Concierge Medicine Europe, s.r.o. je rozjíždějící se VIP Healthcare start-up na Praze 4 - Pankráci s cílem být první volbou pro náročné pacienty, kteří vyžadují nejen nadstandardní lékařskou péči, ale také jedinečný profesionální a osobní přístup.

Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Clinic Manager, který se bude starat o provoz a řízení naší kliniky. Hledáme člověka s excelentními manažerskými schopnostmi, které se budou odrážet ve spokojenosti našich pacientů i zaměstnanců. Měl by mít výborné organizační a administrativní schopnosti, a postarat se o plynulý, bezproblémový provoz kliniky.

Náplň práce:

Konzultace léčebných plánů s kvalifikovanými zdravotnickými pracovníky a pacienty
Spolupráce s pojišťovnami a dalšími subjekty
Držet dohled nad chodem kliniky a fungování týmu
Spravovat budget kliniky, účetnictví a inventář
Neustále vymýšlet nové strategie a postupy k dosažení té nejlepší zdravotnické péče
Starat se o nábory, tréninky a hodnotící pohovory celého týmu
Mít na starost externí i interní komunikace a zodpovídání otázek ohledně kliniky

Co od vás požadujeme:

Bakalářský titul v oboru, nebo předešlá pracovní zkušenost ve zdravotnické správě, rehabilitační správě či ošetřovatelství
Zkušenosti s vedením zdravotnického zařízení nebo kliniky
Schopnost supervize a motivace týmu
Objednávání zásob, pomůcek, přístrojů
Zkušenosti se správou rozpočtů, fakturací, vyjednáváním s dodavateli a prodejci
Zkušenosti s online zdravotnickými systémy
Vynikající schopnosti v oblasti mezilidských vztahů - expert v komunikaci se zákazníky, lékaři a specialisty, s veřejností
Vynikající psané i komunikační schopnosti jak v českém, tak v anglickém jazyce

Co vám nabízíme my:

Příjemné pracovní prostředí v kompletně nové luxusní budově Parkview by Skanska na Pankráci
Příležitost podílet se na novém jedinečném klientském přístupu ve zdravotnictví
Možnost rozvíjet sebe i svůj tým
Možnost pracovat mezi špičkou zdravotnických profesionálů z celého světa
Sick days a 25 dní dovolené ročně samozřejmostí

Nabízíme velmi atraktivní fixní plat společně i s adekvátním performance bonusem. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis společně s motivačním dopisem a svojí představou o platu.

Společnost
Concierge Medicine Europe s.r.o.
Adresa
Pujmanové 1753/10a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Služby, Zákaznický servis, Zdravotnictví a sociální péče, Všeobecný lékař, Zdravotní sestra, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Concierge Medicine Europe s.r.o., Pavel Ruml