Luxusní soukromá klinika Concierge Medicine Europe, s.r.o. je rozjíždějící se VIP Healthcare start-up na Praze 4 - Pankráci s cílem být první volbou pro náročné pacienty, kteří vyžadují nejen nadstandardní lékařskou péči, ale také jedinečný profesionální a osobní přístup.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Sales Manager B2B/B2C s excelentními komunikačními a obchodními schopnostmi, a s nutností předešlých zkušeností v Sales.

Náplň práce:

Plnění prodejních plánů, optimalizace nákladů, nastavování prodejních cílů
Příprava business plánů a strategií s cílem dosažení nastavených cílů
Analýza prodejních dat a reporting výsledků
Vedení, motivace, trénink týmu v oblasti obchodních dovedností a produktů
Využívání lead generation marketingu
Propagace kliniky a našich produktů

Co od vás očekáváme:

Proaktivní, go-getter přístup
Bakalářský titul v business oboru nebo odpovídající předešlá pracovní zkušenost
Vynikající znalost anglického jazyka (C1 minimálně)
Vynikající psané i mluvené komunikační schopnosti
Zkušenost s plánováním a implementací obchodních strategií
Zkušenost s budováním obchodních vztahů
Zkušenost s vedením týmu

Co vám nabízíme my:

Příjemné pracovní prostředí v kompletně nové luxusní budově Parkview by Skanska na Pankráci
Možnost zefektivňovat interní procesy na klinice
Možnost motivovat a inspirovat kvalitní tým lidí
Možnost pracovat mezi špičkou zdravotnických profesionálů z celého světa
Sick days a 25 dní dovolené ročně samozřejmostí
Stravenky

Nabízíme velmi atraktivní fixní plat společně i s adekvátním performance bonusem. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis společně s motivačním dopisem a svojí představou o platu.

Společnost
Concierge Medicine Europe s.r.o.
Adresa
Pujmanové 1753/10a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Zdravotnictví a sociální péče, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní asistent, Manažer prodejního týmu, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Concierge Medicine Europe s.r.o., Pavel Ruml