Společnost OBB se již více než 20 let zaměřuje na distribuci materiálů pro komplexní realizaci stavby od základové desky až po střechu. S ohledem na široké portfolio produktů, jsme schopni efektivně a rychle splnit jakékoliv požadavky a individuální potřeby zákazníka.
V současné době má naše společnost 9 provozoven po celé České republice.
Z důvodu dynamického rozvoje a dalšího růstu společnosti hledáme další členy, kteří by doplnili a podpořili naše stávající týmy, a to na pozici:

Obchodní zástupce STAVEBNICTVÍ - MORAVSKOSLEZSKÝ REGION

Hledáme obchodního zástupce se zkušenostmi ze STAVEBNÍHO oboru pro Moravskoslezský region

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
  • identifikace potřeb a budování obchodních vztahů u nových i stávajících zákazníků
  • odborně-poradenský servis pro naše zákazníky
  • zpracování příchozích poptávek, předběžné cenové kalkulace
  • běžná administrativa spojená s obchodním případem

Požadujeme:

  • orientaci ve stavebních materiálech pro střechy nebo hrubou/suchou stavbu
  • obchodní potenciál
  • samostatnost, rozhodnost
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • organizační schopnosti, flexibilita
  • ŘP sk.B a chuť denně jezdit

Nabízíme:

  • roční smlouva na HPP, při oboustranné spokojenosti na neurčito
  • fixní měsíční mzda + provize z prodeje
  • maximální volnost v organizaci práce pro ostřílené obchodníky
    nebo
  • profesionální podpora a zaškolení pro nezkušené kolegy
  • žádné reporty
  • flexibilní pracovní doba/ home office
  • samozřejmostí je automobil, telefon, notebook
  • volné víkendy, svátky i období mezi Vánočními svátky a Novým rokem

Další výhody

  • neformální pracovní prostředí
  • férový přístup
  • skvělé vedení
  • jistota stabilního zaměstnavatele
  • otevřený a pohodový kolektiv
  • zajímavé firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání, osobního rozvoje, profesního růstů

    Předpokládaný nástup: březen/duben 2021 nebo dle dohody

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš životopis spolu se stručným motivačním dopisem. Těšíme se na Vaše reakce!

Společnost
OBB stavební materiály, spol. s r.o.
Adresa
Frýdecká 793, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Rozpočtář/kalkulant, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OBB stavební materiály spol., s.r.o., Anna Urbanová
775 430 608