Firma A. Pöttinger je rakouský rodinný podnik patřící mezi přední výrobce zemědělské techniky v Evropě. S obratem přes 300 milionů EUR vyvážíme do více než 50 zemí světa.
Jeden ze tří výrobních závodů - závod ve Vodňanech - je již od roku 2015 v Jihočeském kraji pravidelně oceňován jako Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců. Do této pobočky aktuálně hledáme vhodné kandidáty.
Staňte se i Vy součástí našeho týmu! Společně dokážeme více!

Údržbář - elektrikář, včetně plynových zařízení

Náplň práce:

  • pravidelná údržba strojů a zařízení
  • opravy strojů a zařízení
  • spolupráce na projektech (pořízení nových strojů, reorganizace pracovišť, ...)
  • práce ve směnném provozu - pouze 2 směny

Váš profil:

  • Manuální zručnost, znalost opravárenských postupů
  • Časová flexibilita
  • Základní znalost práce s PC (Word, Excel, Explorer,..)
  • Znalost NJ výhodou
  • Zkušenosti v oboru elektrikář
  • Školení obsluhy plynových zařízení výhodou
  • Praxe v oboru výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Stabilní a perspektivní práci v rakouském rodinném podniku
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • V případě zájmu možnost dalšího vzdělávání se a rozšiřování kvalifikace
  • Mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů

Společnost
A. Pottinger, spol. s r.o.
Adresa
Číčenická 1284, Vodňany – Vodňany II
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Mechanik, Revizní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.