Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má v České republice výrobní závod v Kamenici nad Lipou a nástrojárnu v Jindřichově Hradci. Výrobní závod v Kamenici nad Lipou se zabývá výrobou dílů umožňující pohyb dveří přední a zadní karosérie.
Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má dlouholetou a pestrou minulost. Je součástí celosvětové Edscha Group se sídlem v Remscheidu jako divize mechanických a elektromechanických dílů koncernu Gestamp. Závod s 2,5 mld. obratem a cca 600 pracovníky zahrnuje vlastní vývoj výrobků, zkušebnu, přímou odbytovou odpovědnost. K tomu náleží vlastní vývoj výrobků, vedení projektů, nákup, rozvoj dodavatelů, kvalita a vlastní výroba.
Mezi největší zákazníky patří ŠKODA AUTO, Daimler, Renault, PSA, VW, Audi a BMW. Mezi rychle rostoucí značky patří Jaguar Land Rover, se kterými jsme začali spolupráci v roce 2013. Součástí portfolia zákazníků jsou ale i speciální značky jako Porsche, Bentley a Aston Martin. Naše odpovědnost zasahuje ale také do Ruska, kde jsme od roku 2011 získali mnoho zakázek od Avtovaz pro vozy LADA, ale také GAZ i KAMAZ, jejichž výroba se rozjela v ruském závodě Edscha v Togliatti.

Referent odbytu / Internal sales

Co vás čeká

- zajímavá a různorodá činnost v obchodním oddělení, zpracovávání analýz souhrnných dat, práce se systémy SAP, B2B platformy zákazníků, komunikace se zákazníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- dobrou znalost práce s Excelem (grafy, kontingenční tabulky), zkušenosti v oblasti automotive, zkušenosti v obchodních činnostech, důležitá je důslednost a samostatnost, měla byste být asertivní a komunikativní osobnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

- pracovat v SAP, budete mít zkušenosti v oblastech jako logistika, sales, projektové vedení, nákup, kalkulace, plánování kapacit nebo controllingu.

Co vám můžeme nabídnout

- samostatnou a odpovědnou práci v mladém kolektivu, pružnou pracovní dobu, 13. mzdu, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění.

Společnost
EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
Adresa
Masarykova 701, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Manažer partnerského prodeje, Obchodní referent, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o., Jana Wardová
724 424 140