Jsme ryze česká obchodně-výrobní společnost s vedoucím postavením na českém trhu. Působíme v oboru motocyklového příslušenství a vybavení s mezinárodním přesahem již od roku 2000. Naším cílem je zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu.

Marketingový asistent/správce e-shopu/grafik

Nabízíme

- pestrou pracovní náplň a účast na zajímavých marketingových projektech naší firmy,

- zajímavou a kreativní práci ve společnosti, která je jednou z největších firem v oboru,

- přátelské, profesionální prostředí a motivační platové podmínky,

- možnost seberealizace a profesního růstu,

- zaměstnaneckou slevu na nákup zboží,

- firemní akce,

- občerstvení na pracovišti,

- věrnostní příplatky.

Požadujeme

- znalost v oboru alespoň 1 rok,

- grafické cítění, vlastní nápady a logické uvažování, samostatnost, rychlost a zodpovědnost,

- znalost programů Adobe CS 6 - Photoshop, Indesign, Illustrator (s Corelem nepracujeme),

- dobrou znalost českého jazyka, základní znalost angličtiny, organizační a komunikační schopnosti,

- zkušenost s fotografováním či natáčením videí (především produktových),

- vztah a orientace v moto branži výhodou,

- vztah na HPP s denním docházením do kanceláře (externí spolupráci nehledáme).

Náplň práce

- správa e-shopů Bikers Crown v informačním systému Helios, dle požadovaných pravidel (zaškolíme),

- příprava grafických a obrazových podkladů pro e-shopy (především práce s produktovými fotografiemi),

- správa dalších dceřiných webů,

- produktové focení a natáčení videí,

- obsluha tiskového plotru,

- práce s vnitropodnikových systémem.

Společnost
BIKERS CROWN, s.r.o.
Adresa
V Lipkách 78, Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 24 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Marketingová komunikace, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.