Firma zabývající se digitálním marketingem a strategiemi (tvorba a analýza webu, podpora a servis webu, sociální sítě, aplikace, grafický design, domény, PPC, strategie LB, e-shopy atd.) hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici obchodního zástupce.

Náplň práce

• rozvoj spolupráce se svěřenými zákazníky, samostatné řízení obchodních případů
• každodenní kontakt s klienty z řad firem, institucí napříč všemi odvětvími
• koordinace činností a výměna informací v rámci týmové spolupráce
• analyzování trhu, aktivní vyhledávání nových zákazníků
• akvizice nových zákazníků, úspěšné uzavírání obchodních případů
• rozvoj vztahů s našimi zákazníky s potenciálem
• administrativní práce spojená se svěřenými klienty
• spolupráci na tvorbě projektů “na míru zákazníkovi“

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• zkušenosti s obchodem nebo nabízením řešení, zprostředkováním nějaké služby výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• komunikativní a asertivní osobnost
• aktivní přístup k práci se zaměřením na cíl
• schopnost týmové spolupráce
• průbojnost, samostatnost, příjemné vystupování, orientaci na výsledek
• schopnost nalézat a získávat obchodní případy

Nabízíme

  • práce na ŽL
  • atraktivní práci v dynamicky rostoucí firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prostor pro seberealizaci, profesní rozvoj a získávání cenných zkušeností

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.