Společnost Teleplan je globální poskytovatel poprodejního servisu elektronických zařízení v oblasti 3C´s (Computer, Communication, Consumer Electronics) se sídlem v Amsterdamu a s 18 pobočkami po celém světě. Česká pobočka v Říčanech-Jažlovicích úspěšně funguje od roku 2006, má cca 750 zaměstnaců a pro své zákazníky zajišťuje odborný servis spotřební elektroniky.
Protože společnost v České republice nadále roste a rozvíjí se, působíme rovněž v nově vybudovaných pobočkách v Chebu a Pohořelicích u Brna.

NÁKUPČÍ / BUYER

Hledáme nového kolegu na pozici Nákupčí do našeho týmu nákupního oddělení. Máte analytické smýšlení a schopnosti (včetně znalostí MS Excel)? Jste týmový hráč s vynikajícími komunikačními dovednostmi? Pokud ANO, tak hledáme právě tebe.

Náplň práce

  • Plánování - analytická práce pro výpočty budoucí poptávky materiálu, tvorba a revize prognóz, analýzy výdajů, vyhodnocení rizik nadměrného inventáře, BOM management, denní komunikace se zákazníkem / dodavateli / výrobou
  • Nákup – vytváření objednávek, validace faktur, komunikace s dodavateli, vyhodnocování dodavatelů, RFQ, vyjednávání o cenách a dalších podmínkách
  • Reporting – tvorba reportingu založeného na interních / externích potřebách (potřeba velice dobré znalosti MS Excel, vč. kontingenčních tabulek a pod.)

Požadujeme

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výborná znalost MS Office – Excel
  • schopnost přinést inovativní řešení problémů
  • schopnost rychle se učit
  • odpovědnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • perspektivní obor, uplatnění získaných zkušeností
  • práci v příjemném pracovním kolektivu
  • finanční ohodnocení odpovídající dané pozici
  • týden dovolené navíc (celkem 25 dní)
  • karta MultiSport
  • závodní stravování
  • termín nástupu ihned, nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Říčany - Jažlovice (firemní doprava z Prahy - metro C Opatov, Říčan, Kladna)

Společnost
Teleplan Prague, s.r.o.
Adresa
Na Dlouhém 82, Říčany – Jažlovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Nákupčí, Referent, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Teleplan Prague, s.r.o., Lucia Šutková