Jsme Partner in Pet Food a naším posláním je dělat radost domácím mazlíčkům. Patříme k největším výrobcům krmiva pro psy a kočky v Evropě. Vyrábíme granule, konzervy, kapsičky a pamlsky pro naše vlastní značky i pro značky obchodních řetězců.

Po celé Evropě máme deset výrobních závodů, dva z nich v České republice – ve Veselí nad Lužnicí a v Brništi pod Lužickými horami – další pak ve Švédsku, Nizozemsku, Itálii, Maďarsku a na Slovensku. Našimi nejznámějšími značkami jsou Bozita, Prevital, Propesko a Shelma.

Senior PLC programátor - Inženýr automatizace

Náplň práce:

  • PLC programování a testování nových programů pro řídící systémy jednoúčelových strojů, robotů a montážních linek
  • podpora elektrotechniků při údržbě z pohledu PLC diagnostiky
  • spolupráce na zavádění nových projektů z pohledu PLC programování
  • provádění preventivních a plánovaných prohlídek strojního zařízení z pohledu PLC (zálohování projektů)
  • optimalizace stávajícího zařízení za účelem zefektivnění výrobních procesů
  • vedení evidence prohlídek, oprav a revizí strojního zařízení
  • spolupráce s ostatními odděleními v závodu

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor: mechanik, údržbář strojů a zařízení)
  • 2 roky praxe ve výrobním závodě
  • základy automatizace – senzorika, pneumatika
  • znalost PLC Siemens (Bosch a Mitsubishi výhodou)
  • znalost komunikace Profibus, Profinet, Modbus
  • programování a obsluhy HMI panelů Siemens, Weintek
  • orientace v nastavení parametrů frekvenčních měničů Schneider, SEW, Danfos-VLT, Siemens
  • samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost
  • znalost robotického systému Kuka nebo ABB (úpravy pozic, zálohy, diagnostika)
  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. min. § 6
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem

Výhodou:

  • základní znalost databází MySQL,a SQL (nastavení, dotazy do databází, pohledy)
  • znalost systému pro sběr dat z PLC OPC server

Nabízíme:

  • stabilní práce na plný úvazek
  • možnost pracovat pro mezinárodní firmu
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecká sleva na firemní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Multisport karta
  • odměny při pracovním a životním jubileu
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Těšíme se na Vaší reakci.

Společnost
Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Adresa
Jateční 470, Veselí nad Lužnicí – Veselí nad Lužnicí II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektromechanik, Elektrotechnik, Servisní technik, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Partner in Pet Food CZ s.r.o., Barbora Šachtová
+420 702 265 410
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.