Chcete práci ve stabilním finančním sektoru a ve společnosti, která roste i v tomto těžkém období? Vidíte smysl v tom, že budete pomáhat lidem ve svém okolí? Chcete nám pomoci změnit finanční služby a podílet se na vybudování nové bankovní pobočky?

Potom na pozici Finanční koncipient specialista hledáme právě Vás.

Proč právě teď, proč právě my

  • Zatímco jiní propouští, my rozšiřujeme tým. Poptávka po naší službě v krizích významně roste.
  • Naučíme Vás finanční odbornosti bez ohledu na Vaši současnou profesi.Důležitý je Váš aktivní přístup.
  • Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem i díky příjmu z minulých obchodů.
  • Máme mnoho klientů, o které se chceme kvalitně postarat

Co Vás čeká?

  • Jednání s klienty (novými či stávajícími) a porozumění jejich potřebám a cílům
  • Zodpovědná, kreativní a pro-klientsky orientovaná práce
  • Tvorba individuálních finančních plánů
  • Vzdělávání ve finančním oboru, obchodu, případně managementu
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Práce s interními informačními systémy

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příjem 25.000,- až 40.000,- Kč měsíčně
  • Pevný plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci
  • Moderní pracovní prostředí
  • Hlavní pracovní poměr s flexibilním nastavením pracovní doby

Co od Vás očekáváme?

  • Dělá Vám radost bavit se s lidmi a pomáhat jim.
  • Jste pozitivní a pracovitý člověk, pro kterého je kariéra důležitá.
  • Bez čeho se neobejdete, je vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, čistý trestní rejstřík, proaktivní přístup, potřeba se vzdělávat a seberealizovat.

Pokud se vidíte na této pozici, neváhejte se nám ozvat!

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Wolkerova 39/25, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Finanční ředitel/manažer, Obchodní zástupce, Osobní bankéř, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.