AutoMat je iniciativa za bezpečnou, zdravou a živou Prahu i další česká města. Přinášíme inspiraci z evropských metropolí a aktivizujeme lidi k pozitivní proměně ulic a veřejného prostoru. Podporujeme veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu. Dohlížíme na politiky a efektivní používání veřejných peněz. Naše projekty jsou Do práce na kole, Zažít město jinak, Laboratoř udržitelného urbanismu a Generace U. Společně s vámi tvoříme město, ve kterém chceme žít.

Vedoucí projektu Zažít město jinak

Zajímá vás problematika veřejného prostoru a rozvíjení vztahů v místních komunitách? Baví vás oživování ulic netradičním kulturně-společenským programem? V AutoMatu hledáme koordinátora/ku, neboli vedoucí/ho projektu Zažít město jinak.

Náplň práce:

Vedení koordinačního týmu sousedských slavností Zažít město jinak

Příprava a vedení rozpočtu projektu

Komunikace s městskými částmi, kulturními institucemi a klíčovými partnery

Rozvoj konceptu sousedských slavností + příprava strategického plánu

Hledání grantových příležitostí, příprava grantových žádostí a administrativa grantů

Hledání fundraisingových příležitostí a dalších partnerů

Provozní řízení projektu:

Komunikace s přihlášenými lokalitami

Komunikace s odbory městských částí, Technickou správou komunikací,…

Koordinace doprovodného programu

Příprava programu Zažít město jinak

Vedoucí by měl/a být:

komunikativní

pečlivý/á a spolehlivý/á

měl/a by si rozumět s počítačem (nebát se Google tabulek)

lehce produkčně schopný/á

nápaditý/á

Nabízíme:

Úvazek 0,6 + navýšení v zátěžových měsících červen až září (potenciálně možnost rozšíření)

smysl: rozvoj největšího komunitně-kulturního projektu v ČR

flexibilní pracovní dobu

i po Covidu částečný home-office

pracovní notebook

nástup možný od 1. 3. 2021

velmi přátelský kolektiv

zkušenost s neziskem

Forma spolupráce:

preferována OSVČ

Jdete do toho?

Do konce února prosíme vyplňte tento formulář, kam vložíte CV a motivák: https://forms.gle/m3JQKBzBmqbQgadC7

Z technických důvodů je pro vyplnění formuláře nutné přihlášení ke Google účtu. Pokud Google účet nemáte, pošlete nám prosím CV, motivační dopis a základní informace o vás na auto-mat (zavináč) auto-mat (tečka) cézet

Děkujeme!

Společnost
Auto*Mat, z.s.
Adresa
Vodičkova 704/36, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Kultura, umění a tvůrčí práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace