Ředitel Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa zástupce vedoucího oddělení – oddělení komunikačních systémů, Odbor informačních a komunikačních technologií KŘP JmK Brno, s předpokládaným nástupem 1. dubna 2021 nebo podle dohody.

Přihlášky do výběrového řízení

- motivační dopis,

- strukturovaný životopis,

- písemný souhlas s provedením psychologického vyšetření,

- kopii nejvyššího dosaženého vzdělání zašlete do 28.2.2021.

Co vás čeká

- zastupování vedoucího oddělení v době jeho nepřítomnosti

- spoluúčast na tvorbě a realizaci investičních záměrů spojovací techniky, kamerových systémů

IP telefonie a systému „Elektronické kontroly vstupu“

- příprava podkladů pro zadávání veřejných zakázek na dodávku zboží a služeb komunikační spojovací a kamerové techniky,

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vysokoškolské vzdělání technického směru, zaměření na komunikační technologie výhodou

- znalost kamerových systémů

- znalost telekomunikačních systémů, zejména pak IP telefonie a sítí

- znalost systému „Elektronická kontrola vstupů“

- organizátorské a řídící schopnosti, zkušenosti s vedením kolektivu

Výhodou bude, pokud budete umět

- znalost sítě Pegas-Matra

- znalost o zadávání veřejných zakázek

- praxe u Policie ČR nebo u MV ČR

Další požadavky pro výkon obsazované funkce

- psychologické vyšetření – atestace do řídící funkce absolvované na KŘP JmK

- předpoklady pro získání osvědčení dle zákona č. 412/2005 Sb. pro stupeň utajení „Vyhrazené“

- lustrační osvědčení podle z. č. 451/1991 Sb. ( u osob narozených do 1. 12. 1971)

- řidičské oprávnění skupiny "B“ – aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

- vznik pracovního poměru jmenováním na dobu určitou, po roce možnost změnit jmenování na dobu neurčitou

- zkušební doba 6 měsíců,

- 12. platová třída - platové rozpětí 24 770 Kč až 36 470 Kč podle délky praxe (nař. vl. 341/2017 Sb.)

- příplatek za vedení v rozpětí od 1 830 Kč - 10 940 Kč

- zvláštní příplatek 2 200 Kč

- po zapracování možnost osobního příplatku

- místo výkonu práce Brno

- pracovní doba Po-Pá 7:00 -15:30 hod.

- 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna

- stravování ve vlastní jídelně

- po 6 měsících pracovního poměru čerpání příspěvků z Fondu kulturních a sociálních potřeb (např. příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, atd.)

Společnost
Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje
Adresa
Kounicova 687/24, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 30 970 – 49 610 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Telekomunikace, Vrcholový management, Specialista mobilních technologií, Technolog v telekomunikacích, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje, Zdeňka Suchánková
601 571 047