Marketing Senior Specialist – Commercial portfolio

Plat: 45 000 Kč

Pro našeho významného klienta – společnost Lenovo, hledáme posilu do marketingového týmu pro rozvoj B2B kanálu. Ideálním kandidátem je samostatný akční člověk, kterého baví marketing a technologie.

Náplň práce:

- Komplexní samostatné řízení svěřených marketingových aktivit se specializací na B2B kanál (Brand (ThinkPad), PR, trade, events…)

- Komunikace s agenturami, dodavateli a ostatními týmy napříč společností

- Plánování, spolupráce a koordinace marketingových aktivit s obchodními partnery společnosti

- Koordinace jednotlivých aktivit, včetně zajištění souladu s grafickým manuálem

- Start-to-end proces – plánování (vč. budgetingu), realizace, reporting

- Administrativa

Požadujeme:

- Min. 3 roky praxe v marketingu – orientace v oblasti marketingové komunikace, podpory prodeje a B2B marketingu

- Samostatnost a tah na branku, chuť se učit novým věcem

- Zodpovědnost a schopnost samostatně dotahovat věci do konce

- Nadprůměrné komunikační a vyjednávací schopnosti

- Kreativní duch, týmový hráč, orientace na detail, spolehlivost, flexibilita

- Organizační schopnosti (time management)

- Proaktivní přístup k řešení situací

- Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem

- VŠ výhodou

Co nabízíme:

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Práce v příjemném pracovním prostředí

- Profesionální jednání

- Možnost postupu

- Benefity (stravenky + flexi pasy)

- 25 dní dovolené

- Možnost home-office (po domluvě)

- Práce v centru Prahy (Holešovice)

Nástup: od 1.4.2021

Pracovní úvazek: Hlavní pracovní poměr

Společnost
Fox Hunter s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1603/47a, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel