Do společnosti NEW ERA DEVELOPMENT hledáme nové kolegy na pozici SALES REPRESENTATIVE.

NEW ERA DEVELOPMENT propojuje moderní nástroje a společnosti tvořící unikátní NED ekosystém, jehož vizí je změna trhu s nemovitostmi pomocí technologií 21. století.

Co vás čeká

  • Akvizice nových klientů a obchodních partnerů
  • Práce na PC, telefonické kontaktování klientů, realizace schůzek
  • Týmová práce na budoucích projektech
  • Občasné služební cesty včetně zahraničí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Cílevědomost a tah na branku
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Reprezentativní vystupování
  • Komunikativnost
  • Výborná znalost českého jazyka

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost více světových jazyků
  • Zkušenosti v oblasti telemarketingu
  • Předchozí obchodní zkušenosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Motivační finanční odměnu FIXNÍ + PROVIZE z realizovaných obchodů
  • Komplexní zaškolení
  • Možnost kariérního rozvoje a růstu
  • Mladý, ambiciózní kolektiv v nově vybudovaných kancelářích v Praze na Pankráci
  • Účast na firemních akcích a výstavách za účelem reprezentace společnosti
  • Služební telefon a počítač
  • Práce na IČ

Společnost
WB World vision limited, s.r.o.
Adresa
Na strži 1702/65, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Telekomunikace, Account Manager, Makléř, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

WB World vision limited, s.r.o., Dušan Husička
732 359 792