Jsme společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP. Zaměřujeme se na výrobu lisovacího nástrojů, širokou škálu sortimentu přípravků a nářadí, výrobou výlisků za studena a svařovaných dílů pro zákazníky zejména z automobilového, zemědělského či lesnického odvětví.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Controller

Pracovní náplň

  • kalkulace a vyhodnocování sazeb a jejich optimalizace, zodpovědnost za kalkulační vzorec cen společnosti
  • kalkulace výrobků a jejich vyhodnocování, tvorba metodiky nákladových cen, nastavování a operativní změny podle vývoje materiálních, personálních a jiných nákladů, vč. promítnutí cenových změn do výrobků, služeb
  • příprava kalkulací pro získání zakázek vč. jejich vyhodnocení v čase a srovnání se skutečností
  • příprava návratnosti investic a jejich vyhodnocování vč. vyhodnocování v čase se srovnáním se skutečností, příprava rozpadů kalkulací dle požadavků zákazníků
  • sledování a vyhodnocování rentability výrobků a zákazníků, příprava odchylkových analýz (marže, krycí příspěvky)
  • sledování a vyhodnocování vícenákladů s určením příčiny a návrhem nápravných opatření
  • sledování vyhodnocování úspor v návaznosti na potenciál kontinuity

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (nejlépe v ekonomickém směru)
  • orientace v číslech
  • znalost využívání IS/ICT/BI, ekonomiky podniků, principů hospodaření, tvorby hospodářských výsledků
  • znalost ekonomických ukazatelů, jejich vyhodnocování, znalost controllingových nástrojů
  • znalost tvorby kalkulací, rozpočtů, rozvahy, výsledovky, cashlow = finanční plánování (roční a měsíční plány společnosti, forcasty)
  • dobré komunikační dovednosti, zodpovědnost a samostatnost
  • znalost práce na PC – excelentní znalost Excel (funkce, makra, databáze)
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Silné zázemí české rodinné firmy.
  • Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, firemní program rehabilitační péče o zaměstnance, benefitní program pro zaměstnance
  • Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.

Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Ekonom, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Tawesco s.r.o., Věra Poláchová
556 493 956