Náplň práce:

  • komplexní agenda finančního oddělení leasingové společnosti
  • komunikace s klienty, obchodními partnery, bankovními domy
  • finanční analýzy, doporučení, účetní a daňová agenda
  • reportování a komunikace s kontrolními orgány
  • úzká spolupráce s obchodním a právním oddělením

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání finančního nebo ekonomického směru
  • široký rozhled a přizpůsobivost požadavkům finančního trhu
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • potenciál dalšího osobního růstu v rámci společnosti
  • logické uvažování, pečlivost, důslednost
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, bezúhonnost

Společnost
UNILEASING a.s.
Adresa
Randova 214, Klatovy – Klatovy I
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Vrcholový management, Finanční analytik, Finanční ředitel/manažer, Úvěrový specialista, Firemní bankéř/Relationship Manager, Bankovní specialista, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel