Co Vás čeká:

  • hospodaření se svěřenými prostředky;
  • zodpovědnost za úroveň a kvalitu odvedené práce (vlastními zaměstnanci) i přebrané (dodavatelskými organizacemi);
  • vedení poptávek a výběrových řízení na přístrojová vybavení;
  • vyhledávání nových přístupů, které povedou ke zlepšení procesů s ohledem na optimalizaci nákladů;
  • zodpovědnost za věcnou správnost provozně - technických smluv a kontrolu plnění závazků, které ze smluv vyplývají;
  • vedení technicky zaměřených středisek např. údržba a technici, energetika, vnitřní bezpečnost apod.;
  • evidence bezpečnostně-technických kontrol, BOZP a PO;
  • spolupráce s vedením společnosti v otázkách finančních podmínek a výdajů;
  • rizeni mensich stavebnich a rekonstrukcnich zakazek.

Kvalifikační předpoklady:

  • vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ (ideálně v technickém oboru);
  • znalost anglického jazyka;
  • dobré komunikační, vyjadřovací a organizační schopnosti;
  • pokročilá znalost excel, word, outlook;
  • řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení, dle vzdělání a zkušeností;
  • MultiSport karta;
  • zvýhodněné celodenní stravování;
  • dětská skupina pro vaše děti od 1 roku věku;
  • svozová doprava;
  • výuka anglického jazyka;
  • volné vstupy ZOO, plavecký bazén Beroun;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • 5 týdnů dovolené.

Společnost
NH Hospital a.s.
Adresa
K Nemocnici 1106/14, Hořovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Project Manager, Technický ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NH Hospital a.s. - Nemocnice Hořovice