Jsme česká finanční skupina Partners, největší finančně-poradenská společnost na trhu, která se nedávno rozrostla o vlastní investiční společnost, životní pojišťovnu, a v dohledné době ohlásí svůj vstup na trh i penzijní společnost.

Pomáháme více než 600 tisícům klientů k lepší finanční kondici a životu.

Udělej v těžké době krok správným směrem - přidej se do našeho týmu na pozici

Junior sales manager

v rozvíjející se kanceláři v centru Prahy. Staráme se o více než 250 milionů Kč a hledáme nové obchodníky a budoucí managery s chutí naučit se správně hospodařit s financemi a svoje znalosti šířit mezi naše i svoje vlastní klienty.

Co vás čeká:

  • 3 měsíční zaškolení do našeho jedinečného poradenského know-how, obchodní komunikace, psychologie, efektivního využití vlastního času a také práce s budoucím týmem
  • Návazný průběžný rozvoj obchodních a manažerských dovedností
  • Každodenní komunikace a budování vztahů s klienty – budete naslouchat jejich přáním a potřebám, klást správné otázky, radit, vysvětlovat a argumentovat, prezentovat návrhy řešení jejich situace
  • To vše s jediným cílem: klienty motivovat a naučit kvalitně zacházet s penězi

Co očekáváme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Předchozí pracovní praxe alespoň 1 rok
  • Ochotu učit se
  • Zájem o oblast investic a kvalitní hospodaření s penězi
  • Schopnost budování dlouhodobých vztahů
  • Opravdovou chuť pracovat
  • Reprezentativní vystupování
  • Základní počítačové znalosti (word, excel, powerpoint)

Co nabízíme:

  • Klientskou základnu
  • Odměnu 30.000 Kč měsíčně od počátku spolupráce (FIX 22.000,- Kč + 8.000,- Kč osobní ohodnocení) během 3 měsíční zkušební doby / zaškolení
  • 35.000 až 50.000 Kč měsíčně po zkušební době / zaškolení
  • 50.000 až 100.000 Kč měsíčně po odpracování prvního roku
  • 80.000 až 150.000 Kč měsíčně při postupu na pozici Senior Sales Manager po 2 letech
  • Příjemné prostředí, dobrý tým a možnost osobnostně i kariérně růst

Nástup dle dohody a možností uchazeče

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Mezibranská 1579/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Finanční ředitel/manažer, Obchodní zástupce, Osobní bankéř, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel