Chceš pracovat ve velkém IT oddělení, které se již více jak 25 let zabývá vývojem SW pro Stavebniny DEK a další dceřiné společnosti? Tak pojď číst dál, protože právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Programátor - absolvent

Máš za sebou střední školu se zaměřením na IT, nebo se nám dokonce už můžeš pochlubit získáním vysokoškolského titulu? Nevadí nám, pokud nemáš hromadu praktických zkušeností, chceme tvůj zápal pro programování a zájem získávat zkušenosti právě u nás.

Pracovní náplň:

  • Budeš se podílet na návrhu funkčnosti informačního systému společnosti
  • Programovat změny a vylepšení podnikového informačního systému
  • Konzultovat postupy v rámci týmu programátorů
  • Vyvíjet aplikace pro Windows platformu

Požadujeme:

  • Český jazyk podmínkou (angličtina je také fajn, ale bez češtiny to u nás nepůjde)
  • Základní znalost SQL databází
  • Znalost objektového programování a práce v jakémkoli objektově orientovaném jazyku
  • Zájem o IT/ IS
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Osobní ohodnocení + 13. plat (po zapracování)
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Odměna až 15.000,- Kč za doporučení nového kolegy do IT oddělení a Stavebnin DEK a.s.
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj,…)
  • Relaxační místnost včetně masážního křesla a kulečníku
  • Parkovací místo přímo u práce
  • Výhodný mobilní tarif pro tvé soukromé číslo
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nákup materiálu ze sortimentu společností DEK za velmi výhodné ceny

Seznamte se s námi:

Společnost
DEK a.s.
Adresa
Tiskařská 257/10, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.