• JSME přední český výrobce prototypových a funkčních dílů technologiemi aditivní výroby SLS, SLA a HP MultiJet. Úspěšně působíme na českém i mezinárodním trhu.
• SPECIALIZUJEME se na lesklé, matné, gumové a impregnační nástřiky, graining, pokovení, chemické barvení a vyhlazování povrchu.
• REALIZUJEME konstrukční projekty s využitím generativního designu, digitálních textur, objemových a povrchových struktur.
• DIGITALIZUJEME pomocí 3D skenování a následného reverse engineeringu.
• NABÍZÍME komplexní služby v oblasti aditivní výroby, včetně aditivní výroby kovů, frézování, technologie Polyjet a vakuového lití do silikonových forem.
• POŘÁDÁME školení a workshopy s cílem rozšířit povědomí a znalosti o aditivních technologiích. Zároveň posouváme myšlení kreativním směrem.

Marketingový specialista pro aditivní technologie

Do kreativního týmu hledáme sympatické a tvůrčí kolegy s příjemným projevem, dobrou vyjadřovací schopností a perfektní češtinou.

Co vás čeká

  • realizace marketingové strategie firmy
  • správa a tvorba příspěvků na sociální sítě a firemní web
  • tvorba marketingových materiálů a grafiky
  • produktová fotografie a střih videa
  • úzká spolupráce s externí marketingovou firmou

Co od vás očekáváme

  • znalost programů Adobe (Photoshop, Illustrator, Premiere)
  • předchozí praktické zkušenosti s tvorbou videí či podcastů
  • dobrou znalost práce na PC, zejména MS Office
  • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • znalost AJ slovem i písmem
  • schopnost samostatné a koncepční práce

Co vám můžeme nabídnout

  • přátelský, upřímný a otevřený kolektiv
  • práce na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • do začátku 3-měsíční zkušebka, po roce smlouva na dobu neurčitou
  • motivační finanční ohodnocení a osobní prémie dle splněných úkolů
  • neomezený počet volných dní (tzv. free days) na odpočinek, relaxaci, uzdravení, péči o rodinu i cokoli dalšího (za free day náleží 100% mzdy a nahrazuje neschopenky, OČRka a další papíry)
  • neomezený mobilní tarif i pro osobní využití
  • po 1. roce příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu, se kterou si můžeš dát do těla
  • stravenky na obědy v hodnotě 110 Kč, od dubna 2021 vlastní zdravá kuchyně
  • skvělá káva i čaj zdarma, kdykoli budeš mít chuť
  • relaxační zónu na "šlofíka" i ping-pongové protažení těla a mnohem...mnohem víc

Jak to bude probíhat?

  1. Sestav a zašli životopis a motivační dopis nebo video, ve kterém odpovíš na tři otázky ze stránek na www.one3d.cz.
  2. Tvůj životopis pečlivě prostuduje Míša, naše HR specialistka, pokud se tvůj profil bude shodovat s našimi představami na danou pozici, pozve tě na druhé kolo - on-line video pohovor, kde se vzájemně poznáme a zodpovíme všechny tvoje otázky.
  3. Pokud si na online pohovoru oboustranně sedneme, dostaneš pozvání k osobnímu setkání se svým budoucím šéfem, firemními prostory a kulturou a zadáme ti také konkrétní praktický úkol.
  4. V případě úspěchu na osobním setkání Tě přivítáme týmu One3D!

Společnost
One3D s.r.o.
Adresa
Boženy Němcové 708/11, Mohelnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Fotograf, Grafik, Asistent v médiích, reklamě, PR, Copywriter, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.