Jsme Melown Technologies. Vyvíjíme inovativní 3D technologie pro modelování městské zástavby a krajin. Možná už se ti doneslo, že pro Mapy.cz jsme vytvořili detailní model celého Česka – toho času největší trojrozměrnou mapu na světě. Naše technologie jsou ve světě výjimečné a jako jedna z mála firem na světě určujeme budoucnost 3D modelování.

Naší vizí je 3D modely nejen tvořit, ale dokonale jim porozumět – rozdělíme je třeba na menší části a klasifikujeme, abychom z nich vytáhli cenná data. Například rozmístění stromů, laviček nebo jiných objektů. Automaticky získaná data pak pomůžou smart cities, architektům, vědcům nebo třeba herním designerům.

I když jsme malá firma z Prahy, která si drží kulturu startupu, záda nám kryje Hexagon – světový lídr v oblasti snímačů, softwaru a autonomních řešení. 

Machine Learning Engineer

Hledá se: Machine Learning Engineer s vášní pro vizualizaci dat ve 3D

Jsme R&D společnost a naším výtvorem je Vadstena – nástroj pro automatické generování 3D modelů městské a přírodní krajiny. Naším cílem je, aby s naprostou přesností rozeznala jakoukoliv scenérii – od prázdných ulic severských zemí až po rušné východoafrické město.

Společně se svým tříčlenným týmem budeš optimalizovat a vyvíjet umělou inteligenci Vadsteny. Časem budeš určovat směr, kterým se v Melown Technologies vydáme a přicházet s vlastními nápady na výzkumné projekty. Výsledky za dobře odvedenou prací uvidíš téměř okamžitě – navíc v atraktivním vizuálním výstupu, kterým se můžeš pochlubit.

Ať už tě to táhne spíš k vědeckým otázkám, nebo engineeringu, místo pro tebe najdeme! A na výběr ti dáme i v délce úvazku – pokud ještě studuješ, netrváme na 40 h týdně a do budoucna ti rádi podržíme volnou židli na full time.

V našem krevním oběhu koluje Linux, jsme úsporní a posedlí efektivitou. Je nám jedno, jestli máš roky praxe nebo jsi čerstvě po škole. Pokročilé u nás čekají samostatné projekty a výzkum v nových oblastech, zatímco nováčky kontrola a úprava dat nebo přetrénování modelů už v hotových projektech.

Kdo jsme:

Jsme Melown Technologies. Vyvíjíme inovativní 3D technologie pro modelování městské zástavby a krajin. Možná se ti doneslo, že pro Mapy.cz jsme vytvořili detailní model celého Česka – toho času největší trojrozměrnou mapu na světě. Naše technologie jsou ve světě výjimečné a jako jedna z mála firem na světě určujeme budoucnost 3D modelování.

Naší vizí je 3D modely nejen tvořit, ale dokonale jim porozumět – rozdělíme je třeba na menší části a klasifikujeme, abychom z nich vytáhli cenná data. Například rozmístění stromů, laviček nebo jiných objektů. Automaticky získaná data pak pomůžou smart cities, architektům, vědcům nebo třeba herním designerům.

I když jsme malá firma z Prahy, která si drží kulturu startupu, záda nám kryje Hexagon – světový lídr v oblasti senzorů, softwaru a autonomních řešení.

Co musíš zvládnout:

 • Máš silné analytické schopnosti, zbožňuješ matematiku a algoritmy.
 • Pravidelně si rozšiřuješ obzory a čteš vědecké studie.
 • Umíš pracovat s Linuxem a programovat v Pythonu.
 • Pokud znáš jazyky C++ nebo SQL, máš napřed oproti zájemcům s čistě matematickým zázemím.
 • Zajímá tě, nebo už aktivně ovládáš image processing, point cloud processing, machine learning, statistical modeling, PyTorch.

Co bude tvůj denní chléb:

 • Optimalizace a vývoj nových řešení včetně jejich implementace.
 • Sémantická segmentace obrázků, klasifikace point cloudů a extrahování užitečných informací z 3D modelů.
 • Zlepšování 3D modelu – jeho geometrie a vizuální podoby.
 • Image data labelling, vytváření trénovacích dat a jejich kontrola.
 • Čtení odborných článků, hledání nových přístupů a jejich aplikace v praxi.

A co za to?

 • Cool práci ve firmě, která mění budoucnost 3D technologií.
 • Inspirativní prostředí plné zkušených kolegů, kteří tě posunou kupředu.
 • Neomezený workstation budget.
 • Na penězích se domluvíme – podle toho, co všechno umíš a máš za sebou.
 • A samozřejmě nadupanou sbírku firemních benefitů.

Informace o pozici

Společnost
Melown Technologies SE
Adresa
Strakonická 3363/2d, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Python vývojář, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: vozíčkáři.


Melown Technologies SE, Veronika Vlachová
+420 606 308 357