Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, pevných látek, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Od dubna 2019 jsme držiteli certifikátu HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), které uděluje Evropská komise. Zařadili jsme se do prestižní skupiny evropských institucí majících právo používat tuto certifikaci.
V rámci FZU se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZU.

Interní právník/právnička, úvazek 0,8 - 1,0

Do našeho týmu hledáme kandidáty/kandidátky na pozici

Interní právník/právnička

Oblast působnosti:

  • Všechny oblasti podnikového práva, včetně práva duševního vlastnictví a práva veřejné podpory

Náplň práce:

  • Vyhotovování a posuzování smluv
  • Tvorba a revize vnitřních předpisů
  • Poskytování právních stanovisek
  • Kooperace s kolegy v týmu
  • Další související činnosti

 Požadujeme:

  • VŠ - právní vzdělání
  • Praxi v oboru alespoň 1 rok
  • Pokročilou znalost ČJ a AJ slovem a písmem (samostatná příprava a revize smluvních dokumentů a korespondence)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • Zodpovědnost, pečlivost
  • Uživatelskou znalost práce na PC, zejména MS Word

Nabízíme:

  • Práci na zkrácený úvazek - 0,8 - 1,0
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Podporu work-life balance
  • Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a jazykové kurzy
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené + 6 sick days
  • Pružnou pracovní dobu, příležitostnou práci z domova
  • Stravenkový paušál

Více informací je k dispozici zde: https://www.fzu.cz/kariera/proc-fzu

Nástup je možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce. Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju

Společnost
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Na Slovance 1999/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i., Lucie Beránková
+420 266 053 425