Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci a mezinárodním renomé. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Interní právník/právnička, úvazek 0,8 - 1

Do našeho týmu hledáme kandidáty/kandidátky na pozici

Interní právník/právnička

Oblast působnosti:

  • Všechny oblasti podnikového práva, včetně práva duševního vlastnictví a práva veřejné podpory

Náplň práce:

  • Vyhotovování a posuzování smluv
  • Tvorba a revize vnitřních předpisů
  • Poskytování právních stanovisek
  • Kooperace s kolegy v týmu
  • Další související činnosti

 Požadujeme:

  • VŠ - právní vzdělání
  • Praxi v oboru alespoň 1 rok
  • Pokročilou znalost ČJ a AJ slovem a písmem (samostatná příprava a revize smluvních dokumentů a korespondence)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • Zodpovědnost, pečlivost
  • Uživatelskou znalost práce na PC, zejména MS Word

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek, případně možnost zkráceného úvazku 0,8
  • Profesionální pracovní tým
  • Podporu work-life balance
  • Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a jazykové kurzy
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené + 6 sick days
  • Pružnou pracovní dobu, příležitostnou práci z domova
  • Stravenkový paušál

Více informací je k dispozici zde: https://www.fzu.cz/kariera/proc-fzu

Nástup je možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce. Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju

Společnost
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Na Slovance 1999/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i., Lucie Beránková
+420 266 053 425