Jsme investiční skupina Comfort Finance Group CFG, úspěšně působící
na českém trhu od roku 2012. Orientujeme se na poskytování produktů zajištěných nemovitostmi a investováním do nemovitostí alokovaných v ČR. Využíváme při tom expertízy a síly investiční skupiny vykupovat nemovitosti za výhodnějších podmínek, než nabízí běžný trh. Součástí skupiny je vlastní Advokátní kancelář Vinohradská, která zajišťuje klientům komplexní finanční i právní poradenství.

Úvěrový specialista - poradce pro zajištěné produkty

Naše společnost roste a posiluje svoji pozici na trhu, proto nabízíme pracovní příležitost pro juniorní i zkušené kandidáty/tky, kteří mají rádi výzvy a chuť růst společně s naší společností.

Pracovní náplň:

  • telefonická komunikace s klienty
  • poskytování informací ohledně podmínek poskytnutí produktů zajištěných nemovitostmi
  • analýza potřeb klientů a návrh optimálního řešení
  • správa obchodních případů a dokumentace v CRM systému
  • spolupráce s kolegy v analytickém a právním oddělení

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu
  • motivační odměnu s fixní a bonusovou složkou
  • přátelský tým se smyslem pro humor
  • stravenkový paušál
  • flexibilní pracovní dobu
  • plně hrazenou Multisport kartu
  • občerstvení na pracovišti

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Finanční specialista, Hypoteční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Comfort Finance Group, Jana Blechová