Tradiční výrobní společnost TROX KS Filter s.r.o. je jedním z největších výrobců vzduchových filtrů na českém trhu.

Na trhu působíme od roku 1993 a stále jsme pružná a rychle rostoucí firma s velkými ambicemi. Naše projekty sahají po celé Evropě. Díky tomu lze u nás získat naprosto ojedinělé zkušenosti.

Důležité jsou pro nás dvě oblasti: lidé a výsledky. Vybíráme si mezi sebe jen ty nejlepší a těm pak umožňujeme další rozvoj, vzdělávání a růst.

Náplň práce:

Účast na projektu implementace systému ERP

Zmapování a zajištění funkčnosti všech procesů a jejich implementace do podnikového ERP systému.

Po zavedení správa, administrace a konzultace pro uživatele ERP systému.

Pravidelné zjišťovaní funkčnosti systému.

Úzká spolupráce se všemi odděleními firmy a managementem.

Kooperace s ostatními závody v tuzemsku i zahraničí.

Požadujeme:

VŠ či SŠ vzdělání – ideálně technického směru.

Znalost ERP systémů a zkušenosti z jejich implementace (např. Infor LN, SAP, Oracle, MS Dynamics apod.).

Minimálně 2 roky zkušeností s projektovým řízením.

Osvědčená schopnost uvažovat a vyvíjet procesy společně s uživateli, manažery a interními konzultanty.

Dobrá až velmi dobrá angličtina pro snadnou komunikaci s interními a externími konzultanty v záležitostech ERP / MRP. Znalost německého jazyka výhodou.

Schopnost pracovat s výrobou na školení a podpoře v případě potřeby.

Analytické myšlení.

Co vám nabídneme:

Zázemí společnosti TROX se silným postavením na evropském trhu.

Samostatnou tvůrčí práci.

Možnost profesního růstu.

Uplatnění a rozvoj vašich znalostí a dovedností.

Odpovídající platové ohodnocení.

Obsáhlé zaškolení a následná podpora v době zaškolení.

Vzdělávací a rozvojové kurzy.

Mobilní telefon, NB.

Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, firemní a týmové akce (např. hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce, atd.)

Zasláním životopisu do společnosti TROX KS Filter s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti TROX KS Filter s.r.o. za účelem získání zaměstnání dle nařízení EU 2016/679 GDPR. Tento souhlas platí do odvolání. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Všechny Vaše údaje budeme považovat za přísně důvěrné.

Společnost
TROX KS Filter s.r.o.
Adresa
Evropská 710, Příbram – Příbram II
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Account Manager, IT analytik, Project Manager, Project Administrator, SAP konzultant, Data Governance specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.