Obchodně-stavební firma se zahraniční majetkovou účastí, se zaměřením na technické poradenství v oblasti dopravních staveb,stavební činnost, výrobu,dovoz a prodej flexibilních,ocelových trub a konstrukcí montovaných z dílců vlnitého plechu pro stavby a sanace propustků a mostů hledá pracovníka na pozici:

Projektový manažer mostů a propustků

Společnost ViaCon ČR s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou přesypaných konstrukcí a trub z oceli a HDPE a prodejem geosyntetik od roku 2002 v rámci mezinárodní skupiny ViaCon v Evropě. Tyto konstrukce a trouby jsou určeny ke stavbě i sanacím propustků, objektů a zařízení k odvádění přívalových vod, mostů až do rozpětí 30 m, podchodů, ekoduktů a tunelů, a to v náspech pozemních i drážních komunikací.

Projektový manažer/ka ocelových mostů a propustků

Profil kandidáta/ky:

  • Vzdělání VŠ technického zaměření v oboru
  • Pracovní zkušenosti s aplikacemi MS Office 365 a programem AUTOCAD
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou (lze se postupně zapracovat)
  • Písemná i ústní komunikace na úrovni, schopnost vyjednávání
  • Angličtina na dobré úrovni písemnou i ústní formou (lektor AJ ve firmě - lze doučit)
  • Samostatnost a zodpovědnost za kompletní obchodní a technickou stránku
  • Schopnost přizpůsobit se potřebám zákazníka
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat jak obchodní stránku, tak technické zpracování:

  • Obchodní stránka: správa a pravidelná komunikace se stávajícími klienty, aktivní vyhledávání nových zákazníků a příležitostí, odpovědnost za plnění obchodních plánů
  • Technické zpracování projektů: analýza potřeb, vypracování projektu a nabídek ve spolupráci se zákazníky, dohled nad projektem a pravidelný reporting

Nabízíme:

  • Celkové zaškolení a začlenění
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Samostatná práce v malém kolektivu v rámci ČR
  • Práci v dynamické společnosti s možností kariérního růstu
  • Práce v dceřinné firmě stabilní mezinárodní společnosti v ČR
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Roční bonusy, příspěvky na pojištění
  • Další benefity (auto,mobil, PC..)

Společnost
ViaCon ČR s.r.o.
Adresa
Železniční 548/4b, Olomouc – Chválkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Project Manager, Technický ředitel/manažer, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.