Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, fyziky pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky. FZU se řadí do prestižní skupiny evropských institucí držících certifikaci HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), kterou uděluje Evropská komise.

Developer (AZURE, Python, SQL)

Do progresivního týmu, jež je součástí konsorcia Národního centra kompetence MATCA hledáme
kolegyni/ kolegu na pozici:

Náplň práce:

· Greenfield engineering – nové projekty pro nás znamenají nové možnosti rozvoje

· Vývoj, správa a rozvoj informačních systémů a aplikací zadaných projektů

· Práce na datových analýzách, sběr a vyhodnocení dat v reálném čase

· Aktivní spolupráce s vývojáři a technickou podporou

· Práce s optimalizačními úlohami

Požadavky:

· VŠ ve směru informačních technologií či aplikované informatiky

· Perfektní znalost SQL a T-SQL (MS SQL server)

· Ověřené znalosti v python, AZURE Machine Learning

· Výhodou je znalost AZURE STREAM ANALYTIC, AZURE FUNCTIONS, AZURE EVENT HUB,

· Analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

· Znalost AJ na dobré úrovni

· Dobré komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

· Možnost osobního rozvoje v rámci dalších aditivních technologií (SLM, DLP, FDM)

· Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace

· Podporu dalšího vzdělávání a růstu

· Práci v režimu home office a flexibilní pracovní dobu

· 5 týdnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna (sick days)

· Výhodné tarify od O2 Czech Republic a. s.

· Stravenkový paušál

· Příspěvek na penzijní pojištění

· Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Nástup je možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a v anglickém jazyce na níže uvedený e-mail kontaktní osoby.

Prosíme, do předmětu zprávy vložte název inzerované pozice.

Více o projektech Národního centra kompetence naleznete zde https://matca.cz/.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju .

Společnost
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Na Slovance 1999/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i., Petra Kratochvílová