Společnost PetCenter CZ s.r.o. je lídrem na českém i slovenském trhu a to se sítí více než 160 prodejen s chovatelskými potřebami. První prodejna Pet Center CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Stejně tak, jako rozšiřujeme prodejní a obchodní aktivity, posilujeme i naše pracovní týmy.

Online marketing specialista - junior

Chceš se podílet na rozvoji pěti e-shopů a na další expanzi do zahraničí pro velkého hráče na trhu? Láká tě navrhovat digitální kampaně a ve vlnách online prostředí jsi jako ryba ve vodě? Dotahuješ projekty do konce, k vytýčenému cíli? Tak pojď k nám! Jsme PetCenter, staráme se o zvířátka a jejich pohodlí už od roku 2000.

CO NABÍZÍME?

• skvělý tým kolegů - milovníků zvířat
• příležitost vyzkoušet si kampaně pro zavedený e-shop
• pet friendly kancelář
• možnost profesně se rozvíjet a realizovat své nápady
• pružnou pracovní dobu a neformální prostředí
• kvartální bonusy
• další vzdělávání – emailing, PPC, copy…
• dost dobrou slevu na naše produkty
• turnaje ve stolním fotbálku a příjemné aktivity

JAKÁ BUDE NÁPLŇ TVÉ PRÁCE?

• starat se o obsah e-shopů ve spolupráci s marketingem
• zajišťovat landing pages pro kampaně
• zajišťovat emailingové kampaně
• spolupracovat na plánování a přípravě email marketingových
kampaní
• vyhodnocovat email marketingových kampaní
• spravovat databáze kontaktů
• spravovat e-mailingový nástroj
• navrhovat a vyhodnocovat testování
• spolupracovat při tvorbě a publikování obsahu na sociálních
sítích
• spolupracovat s PPC a RTB specialistou při plánování kampaní

JSI VHODNÝ KANDIDÁT, POKUD:

• máš praktickou zkušenost se správou obsahu e-shopu
• dobře se orientuješ v Google Analytics
• umíš výborně česky, ideálně i slovensky a anglicky (není
podmínkou!)
• orientuješ se v on-line marketingových kanálech
• baví tě věci vymýšlet a zlepšovat, jsi iniciativní a máš tah na
branku
• máš rád zvířecí svět a chceš, aby tě práce bavila

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Do Čertous 2634/7, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PetCenter CZ s.r.o., Kateřina Fliegerová