Společnost KOELNER CZ s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny RAWLPLUG, která je na trhu už sto let od svého založení a je jedním z předních výrobců stavebního materiálu v Evropě a ve světě. Působí ve 13 zemích, na 4 kontinentech a zaměstnává přes 1900 zaměstnanců.
Pro náš kolektiv v České republice aktuálně hledáme nové kolegy na pozici:

Specialista zákaznického servisu

Náplň práce:

- Zákaznický servis českého a slovenského trhu (plné zajištění dodávek zboží zákazníkovi dle jeho potřeb)
- Telefonická a emailová komunikace s klienty – poskytování informací

- Administrativní podpora obchodnímu oddělení

- Komunikace se všemi odděleními ve společnosti

- Evidence a třídění odchozí a příchozí podnikové pošty

- Komunikace s přepravní společností
- Řešení reklamací a vratek zboží

Požadavky:

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření

- Uživatelská znalost PC a MS Office

- Znalost SW Pohoda výhodou

- Znalost slovenského jazyka velkou výhodou

- Spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

- Velmi dobré komunikativní dovednosti

- Očekáváme samostatnost, pečlivost a organizační dovednosti

- Odolnost vůči stresu a schopnost práce v týmu

- Vysoké pracovní nasazení
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr na plný úvazek

- Pracovní dobu pouze ve všední den

- Zázemí silné a stabilní společnosti

- Práce v přátelském kolektivu

- Benefity – stravenky, slevy na firemní výrobky

- Po úspěšném zapracování 5 týdnů dovolené

- Nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka práce zaujala, kontaktujte nás prosím svým životopisem s fotografií a dosavadní praxí.

Společnost
KOELNER CZ, s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Slovenština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Fakturantka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KOELNER CZ, s.r.o., Kamila Grobarčíková
602 321 909