Společnost Pokorný, spol. s.r.o. byla založena v roce 1991. Dodáváme a vyrábíme úplný sortiment těsnění pro různá průmyslová odvětví. Našimi zákazníky jsou rafinérie, elektrárny, chemické a potravinářské provozy, strojírny, papírny, vodárny, atd. Divize Flange Management řeší problematiku přírubových spojů včetně výpočtů, analýz, povrchové úpravy a mazání spojovacích materiálů, návrhů řešení, profesionálního a efektivního utažení přírubových spojů.

Servisní technik - Hodonín

Rozšiřujeme náš tým a hledáme nového kolegu na pozici servisního technika pro servis přírubových spojů

Co Vás čeká:

- servisní / montážní práce na přírubových spojích a s tím spojené služební cesty

- pomocné práce ve výrobní hale (výroba průmyslového těsnění)

- práce v jednosměnném provozu

- podílení se na trvalém zlepšování kvality

Požadujeme:

- ÚSO/SPŠ - technický směr

- zkušenosti z oblasti údržby strojů a zařízení výhodou

- manuální zručnost

- organizovanost, samostatnost

- dobré vystupování

- komunikativnost

- řidičský průkaz (sk. B) výhodou

- ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- služební telefon

- náročnou, smysluplnou práci v tuzemské společnosti patřící ke špičce ve svém oboru

- odměny za dobře odvedenou práci

- příspěvek na stravování

Společnost
" P O K O R N Ý, spol. s r.o."
Adresa
Plucárna 28/17, Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Strojní zámečník, Technik ve strojírenství, Technik výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.