Víme, jak a kde najít špičkové IT experty různých zaměření a úrovní a nejen ty. Stejně tak umíme pomoci najít to nejlepší zaměstnání Vám, lidem, kteří aktivně hledáte nové zaměstnání nebo jste jen zvědavý, co trh nabízí.
Společnost acantha, s.r.o. má tradici již od roku 2005. Během této doby jsme si vytvořili vlastní způsoby vyhledávání a komunikace s uchazeči. Díky tomu dokážeme odhalit jejich potenciál.

.NET programátor (i pro juniory)

Naším partnerem je IT společnost, poskytující profesionální IT služby, privátní cloud, konzultace, development, moderní technologie a nejnovější metody vzdělávání nejen Microsoft 365 produktů. Do týmu hledáme někoho se zájmem o #.net, #c #development. Hledáme šikovného juniora, midseniorního vývojáře i seniora.

.NET vývojář

Náplň práce:

  • Vývoj od počátku nové multiplatformní SW řešení pro oblast E-Learningu.
  • Zapojení se do všech fází vývoje, podílení se i na technických návrzích a architektuře SW.
  • Práce na novém vývoji, tak na údržbě systému vč. patch managementu.
  • Podílení se na psaní technické dokumentace.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, ideálně s technickým zaměřením.
  • Praxe v programování C# / .NET min. 1 rok.
  • Velmi dobrá / odborná znalost platformy Microsoft SQL, případně dalších relačních databázových platforem.
  • Povědomí o principech fungování cloud služeb (MS Azure).
  • Základní znalost REST, WebAPI, SOAP, JSON.
  • Dobré analytické myšlení, schopnost algoritmizace, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost.
  • Zkušenost s programováním v týmu – verzovací nástroje TFS, GIT, SVN.

Nabízíme:

  • Prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Zcela nový projekt.
  • Práce s možností home office.
  • Chcete se dále vzdělávat? Chcete vytrénovat svoji dovednost? Hledáte příležitost, kde se budete moci realizovat a rozvíjet?
  • Vaše práce bude adekvátně ohodnocena.

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, .NET vývojář, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

acantha, s.r.o., Martina Kajzrová
732 609 510