V Betsys budeš jako seniorní QA Engineer úzce spolupracovat s dalšími QA specialisty a vývojáři v cross-functional prostředí, kde je pro nás komunikace, vzájemná motivace a vzdělávání klíčem ke společnému úspěchu. Do mobilního týmu hledáme zkušeného QA Engineera, který bude mentorovat QA tým, ovládá test automation na takové úrovni, že dokáže své znalosti předávat juniornějším kolegům a dokáže zavést automatizaci v mobilním vývojovém prostředí.

Co tě u nás čeká?

Staneš se plnohodnotnou součástí procesu vývoje mobilních aplikací, budeš připravovat testovací scénáře, automatizované testy a manuálně testovat mobilní aplikace, které používají statisíce uživatelů. Naimplementuješ kompletního procesu automatizovaného testování od návrhu, analýzy přes samotnou implementaci, provoz a údržbu. Součástí téhle mise je i spolupráce s QA kolegy, které by si mentoroval/a a vzdělával/a ve směru test automation.

Co musíš znát?

  • Psát automatické e2e testy
  • Mít zkušenost se zaváděním automatizace
  • Mít přehled v mobilních automation toolech
  • Testovat aplikace iOS a Android
  • Mluvit anglicky


Benefity si u nás zvolíš podle sebe!

Vybírat můžeš z 🏖 příspěvku na dovolenou (15 000 korun za rok), 🚗 parkování, 🌭 stravenek, 🤒 sick days, 💵 flexi passů, 📚 extra příspěvku na vzdělávání (až 9 000 korun za rok), 💣angličtiny 2x týdně, 🚴🏼♂️ multisportky, 👴🏻 příspěvku na penzijko nebo životko nebo ⏰ home office. 🍕 V officu máme kafe, čaj a plnou ledničku jídla a svačin a na terase pípa a pivo 🍺. Dostaneš od nás hardware 💻 a máme i 💵 referral program.

Tak co, plácneme si? 🤜 🤛


Informace o pozici

Společnost
Betsys, s.r.o.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel