Rádi bychom do týmu přijali posilu, která nám pomůže s dodávkou na datových projektech u našich klientů.

Pokud tě láká se naučit něco nového, skutečně vytvářet aplikace a nejenom o nich schůzkovat a chceš se připojit do prostředí, kde řešení konkrétních problémů našich klientů je na prvním místě a data na druhém tak nám napiš.

Data Engineer (SQL):

Data engineer pro nás člověk, který umí získat data ze zdrojových systémů, zkontrolovat jejich správnost a generovat výstupy pro vizualizační nástroje. Umí bravurně pracovat s databázemi a ETL není pro něj sprosté slovo. Znalost zdrojových systémů jako je SAP je výhodou. Jádro naší práce je migrace datových skladů a analytika pro české a mezinárodní klienty.


Co bys měl umět:

Relevantní zkušenost práce s SQL a fungování databází a schopnost jejich optimalizace.
Znalost Oracle prostředí a migrace enterprise databází značnou výhodou
Zkušenosti se správou datového skladu a designu databází.
Přehled o BI/DWH nástrojích.
Zkušenost s některým relevantním nástroje pro vizualizaci dat. (Tableau, Power BI, etc. )


Co se u nás naučíš:

Práci v agilním týmu
Práci s moderními cloudovými platformami jako je Snowflake a Keboola
Práci s BI nástroji - konkrétně Tableau a Power BI
Můžeš očekávat spolupráci s Data Scientists na pokročilých analytických projektech využívající machine learning a pokročilé statistické analýzy.
Výhodou bude, pokud budeš umět:

Vždy oceníme konkrétní doménovou znalost v konkrétním businessu - ať již to jsou Geospatial data, Telco, Risk, Audit, Marketing nebo např. Logistika.

Nebo zajímavé technologie: Ať už technologie které známe a používáme jako je Keboola a Snowflake nebo jiné jako je: Spark, Incorta, Grafové databáze aj., práce s Gitem, Dockerem apod.


Co umíme nabídnout:

Budeš dělat v rozvíjející se firmě, kde jsou manažeři analytiky. Dělali jsme desítky projektů a víme, co je potřeba k tomu, aby se věci dělaly efektivně. Práce nás baví a aktivně řešíme, jak nás všechny posouvat dopředu.

Budeš dělat v týmu, kde Ti kolegové pomůžou a posunou dále.

O nás:

Revolt BI je konzultační a datově analytická agentura. Vyrostli jsme zejména na Retailových klientech pro které jsme dělali reporting v Tableau, Power BI a GoodDatě, stavěli jsme datamarty zejména v Keboole a řešili automatizaci marketingu či různých procesů na skladě. V minulých dvou letech jsme dvakrát po sobě vyhráli inovační Hackaton Škoda Auto.

Naše vize je umět pomáhat firmám nacházet konkrétní hodnotu v datech a efektivně se transformovat a i z tohoto důvodu část naší kapacity je věnována konzultacím v oblasti sales, logistiky a marketingu.

V tuto chvíli je nás cca 30 - drtivá většina na pozicích Data Science a Data Engineering. V týmu jsou seniorní lidé se zkušenostmi z firem jako je McKinsey, O2, Keboola a další.

Od jiných podobných společností se odlišujeme tím, že se snažíme zpracovat data od začátku až do konce a začátkem myslíme design business procesu a zdůvodnění proč a jak se mají vůbec, které informace zapisovat. V minulosti jsme vytvářeli datové sklady, celopodnikové reporty v GoodData, Tableau, Power BI a Qlikview, počítali prediktivní a klasifikační modely a nyní vytváříme analytickou aplikaci, která má celoevropský dopad.

Více informací o nás a o tom, jak pracujeme naleznete na webu www.revolt.bi.

Viz. (https://digibiz.cz/giuliano-giannetti-revolt-bi-nejvetsi-zajem-o-datove-sluzby-prichazi-z-retailu/)


Informace o pozici

Společnost
Revolt BI s.r.o.
Adresa
Pobřežní 249/46, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Revolt BI s.r.o., Hana Kuželková