Pro našeho klienta, velkou mezinárodní investiční skupinu, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:

Hlavní účetní

Náplň práce:

  • Vedení účetnictví několika entit skupiny
  • Zpracování účetních závěrek
  • Spolupráce s daňovým specialistou při zpracování veškeré daňové agendy – DPH, silniční daň, daň z příjmu
  • Příprava podkladů pro controlling a podkladů pro konsolidaci dle IFRS
  • Zpracování podkladů pro audit účetní závěrky, komunikace s auditory
  • Spolupráce při sestavování účetní metodiky, nastavování procesů, interních směrnic
  • Spolupráce při sestavování rozpočtu a zpracovávání měsíčního reportingu
  • Vedení účetního juniora, podpora při zpracování nestandardních účetních operací

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe na pozici hlavní účetní nebo účetní senior
  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost IFRS výhodou
  • Základní znalost AJ (v praxi především čtená – faktury, objednávky apod.)
  • Aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura