SpofaDental a.s. je přední výrobce spotřebních dentálních materiálů pro zubní lékaře a zubní laboratoře v České republice a východní Evropě.

Technolog automatizace

Náplň práce:

✓ podpora přesunu technologie ze sesterského závodu
✓ tvoření technologických postupů
✓ podpora výrobního týmu
✓ vytváření cen výrobků
✓ zavádění nových výrobků do výroby
✓ hledání možností úspor ve výrobě
✓ optimalizace výrobních zařízení
✓ příprava investic

Očekáváme:

✓ SŠ/VŠ elektrotechnického nebo strojního zaměření
✓ anglický jazyk (pokročilá znalost)
✓ znalost Auto CAD nebo Vision výhodou
✓ praxe ve strojírenství - programování strojů, znalost základních ŘS strojů (Heidenhein, Siemens …)
✓ znalost nástrojového vybavení ve strojírenství
✓ znalost vedení projektů
✓ kvalifikace §6 dle vyhl. č. 50/1978 Sb

Nabízíme:

✓ Práci na hlavní pracovní poměr
✓ 5 týdnů dovolené
✓ Penzijní připojištění
✓ Dotovované stravování v naší závodní jídelně
✓ Práci ve skvělém týmu

Nástup: možný ihned
Místo výkonu práce: Jičín

Společnost
SpofaDental a.s.
Adresa
Markova 238, Jičín – Holínské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SpofaDental a.s., Lucie Jampílková
737 941 224