Jsme KASKO-BLINDS a.s. - úspěšná česká společnost s rodinnou tradicí a dlouholetým působením na trhu.
Z důvodu zavádění nových produktů rozšiřujeme pracovní pozice.
Zajistíme stabilní zázemí, podmínky profesního růstu, moderní systém práce a další výhody.
Využijte tuto nabídku a staňte se součástí našeho velkého týmu!

Koordinátor/ka vizuální identity

Náplň práce:

  • tvorba tiskovin a jejich aktualizace (katalogy, letáky, informační kartičky, vizitky, plakáty, štítky, nálepky..)
  • komunikace s externím grafikem
  • běžné administrativní činnosti
  • asistentská podpora obchodního a marketingového týmu
  • podílení se na on-line propagaci společnosti a tvorbě propagačních materiálů
  • tvorba textů, videí

Požadavky:

  • přirozený styl komunikace, týmovost, aktivita
  • zájem a touha rozvíjet se
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • znalost práce na PC (Word, Excel, ...)
  • správný mluvený a čtený text - čeština, smysl pro detail, postředh
  • znalost programů Adobe Reader, CorelDRAW - vektorová grafika
  • zkušenosti s focením - není nutnost (tvorba designových fotek)
  • min. SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve stabilní české rodinné firmě s 25.letou tradicí
  • odborné zaškolení v zázemí výrobní firmy
  • přátelské pracovní prostředí
  • zaměstnanecké slevy
  • nástup možný ihned / dle dohody

Společnost
KASKO-BLINDS a.s.
Adresa
Jasenice 794, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka, Grafik, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

e-mail: prace@kasko-vs.cz
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.