Brněnská personalistka, spol. s r. o., je dynamická, systematicky se rozvíjející společnost v oblasti lidských zdrojů, která má svou dlouhodobě stabilní pozici na trhu práce.
Své služby v oblasti výběru pracovníků a vzdělávání poskytuje naše personální agentura již od roku 1996. Personální činnost je teritoriálně orientována na celý český trh, s velmi dobrými profesionálními znalostmi specifik prostředí každého regionu. Na odborné personální úrovni poskytujeme také personální poradenství a manažerské vzdělávání firmám s multikulturálními prvky.
Společnost Brněnská personalistika, spol. s r. o. je certifikovaným členem Regionální hospodářské komory v Brně a akreditovanou vzdělávací institucí. Číslo akreditace: AK/I-36/2018.

IT odborník s AJ do prima firmy na JM

Máte dobré analytické myšlení a zkušenosti v oblasti ERP systémů? Rádi mluvíte anglicky a ceníte si life-work balance?

Pro úspěšnou firmu na Jižní Moravě (okres Hodonín), kde je opravdu radost pracovat, hledáme nového IT specialistu, který se bude starat o firemní ERP systémy Helios Orange a FRM, věnovat čas údržbě, aktualizaci, tvořit reporty, sestavy, ladit IT procesy ve firmě a denně komunikovat v AJ se zahraniční mateřskou společností a správci sítě.

Pracovní náplň:

  • kompletní správa dvou informačních ERP systémů (Helios Orange a FRM)
  • údržba, aktualizace, správa oprávnění, tvorbu sestav, reportů atd.
  • zlepšování IT procesů nejen ve výrobě (EAN, automatizace)
  • komunikace se zahraniční mateřskou společností a IT osvěta ve firmě

Požadujeme:

  • opravdu solidní angličtinu (a bude jí potřeba opravdu každý den)
  • odpovídající formální vzdělání technického směru
  • bydliště v pohodové dojezdové vzdálenosti od Čejkovic u Hodonína

Nabízíme:

  • skvělý tým nadšených a zapálených kolegů, kteří pomohou a podpoří
  • jedinečné produkty
  • firemní benefity

Společnost
Brněnská personalistika, spol. s r.o.
Adresa
okres Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Brněnská personalistika, spol. s r.o., Oxana Matveeva
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.