Jsme BONA, o.p.s. - organizace, která podporuje lidi s duševním onemocněním poskytováním sociálních služeb a jejich zaměstnáváním. Máme více než dvacetileté zkušenosti s podporou lidí s duševním onemocněním a velkou mírou se podílíme na transformaci psychiatrické péče.

Mistr chráněného pracoviště-Údržba veřejné zeleně

Co vás čeká

Mistr chráněného pracoviště (dále CHP) BONA, o.p.s. zajišťuje především chod chráněného pracoviště po stránce
řemeslné/technické a po stránce organizace práce. Konkrétně vede tým zaměstnanců z řad OZP a to na realizaci zahradnických zakázkách(sekání trávy, prořez keřů, hrabaní listí, odklízení sněhu,výkopové práce..) V případě potřeby se podílí na plnění mimořádných úkolů, které jsou v souladu s jeho pracovní náplní.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Schopnost ovládat, případně se zaučit v zahradnických zakázkách.

Velice potřebná je rovněž schopnost řemeslně vést tým kolegů z řad osob s duševním onemocněním-empatie.

Fyzická zdatnost a odolnost vůči změnám počasí.

Práce pouze pro OZP

Výhodou bude, pokud budete umět

Zahradnická kvalifikace je výhodou.

Zkušenost s vedením týmu kolegů.

Schopnost komunikovat s týmem sociálních pracovníků.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí stabilní organizace.

Bezpečné prostředí.

Poloviční úvazek.

Podporu sociálních pracovníků a vedení.

Benefity ve formě slevy na výrobky

25. dní dovolené

Vybraní zájemci budou pozvání na výběrové řízení.

Společnost
BONA, o.p.s.
Adresa
Čimická 223/104, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 9 000 – 10 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zahradník, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.