Naše společnost se zabývá tlakovým litím a obráběním hliníkových odlitků pro automobilový průmysl. Naši zaměstnanci jsou náš potenciál a libujeme si v inovacích.

Controller

Pracovní náplň:

  • příprava měsíčních a týdenních reportů
  • měsíční vyhodnocování ziskovosti produktů, analýza odchylek nákladů
  • příprava krátkodobého plánování a spolupráce na střednědobém plánování
  • zpracování plánovaných kalkulací nákladů vyráběných produktů a projektových kalkulací návratnosti investic
  • spolupráce na procesech trvalého zlepšování efektivity výroby (např. hledání úspor a kontinuální snižování nákladů)
  • spolupráce na plánování nákladových středisek a měsíční vyhodnocování skutečných nákladů a výkonů středisek
  • optimalizace dat v systému SAP, ladění výkazů ve spolupráci s centrální IT podporou

Kvalifikace:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe v controllingu min. 3 roky
  • komunikativní znalost AJ (znalost NJ výhodou)
  • zkušenost s MS Office - zejména MS Excel
  • znalost systému SAP R/3

Požadujeme:

  • analytické myšlení, orientace na cíl
  • komunikační a organizační dovednosti
  • samostatnost při řešení zadaných úkolů, proaktivní přístup (kontinuální zlepšování procesů)
  • ochotu učit se nové věci, zodpovědnost a pečlivost
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování (oběd od 30 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, a další

Těšíme se na Vás v Hrádku nad Nisou!

Společnost
KSM Castings CZ s.r.o.
Adresa
Oldřichovská 726, Hrádek nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KSM Castings CZ s.r.o., Nikola Bondarová