CHEMOTEX Děčín a.s. navázal na dlouholetou tradici chemické výroby, která je s Děčínem spjata už od roku 1900, kdy se v boletické továrně rozběhla první chemická výroba. Dlouhá léta pak byla naše společnost součástí Spolku pro chemickou a hutní výrobu. Od roku 1993 jsme akciovou společností s více než 20letou zkušeností s výrobou v oblasti širokého spektra průmyslové chemie, kosmetiky a drogerie.

finanční účetní

Co vás čeká

- vedení evidence (ne)hmotného investičního majetku, zúčtování účetních a daňových odpisů

- zajišťování, provádění inventur, tvorba inventarizačních zápisů

- zpracování měsíčních uzávěrek skladů

- provádění účetních operací k dodavatelům a zaměstnancům, ověření a rozúčtovávání dodavatelských faktur

- vystavování interních dokladů,

- účetní operace na úseku nákladů a výnosů, evidence nákladů a výnosů dle jejich daňové uznatelnosti - oddělené účtování, časové rozlišení

- zpracování účetních a statistických výkazů, roční účetní závěrky

- sledování změn v účetní i daňové oblasti (účast na školení)

- provádění odborných prací a úkonů, sloužících ke správnému zjištění DPH; spolupráce při zpracování výkazu k DPH, kontrolního hlášení a daně z příjmu právnických osob (zjištění daně z příjmu - (ne)daňové náklady/výnosy, zachycení rozdílu mezi účetními a daňovými odpisy

- evidování pohybu finančních prostředků na účtech, kontace bankovních výpisů

- správa pokladny, vystavování pokladních dokladů

- komunikace se státními orgány, dodavateli, auditorem apod.

- správa a evidence nájemních smluv, měsíční vyúčtování dle předložených podkladů

- digitalizace účetních dokladů, jejich vkládání do informačního systému

- archivace účetních záznamů dle platných předpisů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- předchozí praktickou zkušenost se samostatnou prací na pozici účetní ve výrobní firmě

- zkušenost s prací v informačním systému

- pečlivost

- samostatnost

Výhodou bude, pokud budete:

- ovládat AJ

- mít nějakou praktickou zkušenost se mzdovým účetnictvím

- mít ochotu pracovat z domova

- vlastnit řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

- práci v rodinném, ryze českém podniku s dlouholetou tradicí a pevnou pozicí na trhu

- práci v týmu dalších 2 - 3 lidí

- 5 týdnů dovolené

- mobilní telefon

- notebook

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- příspěvek na stravování

- občasnou práci z domova

Společnost
CHEMOTEX Děčín a.s.
Adresa
Tovární 63, Děčín – Děčín XXXII-Boletice nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel