Personal fabric – agentura práce, a.s.

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Obchodní zástupce

Personal fabric – agentura práce a.s. hledá do svého týmu obchodního zástupce, jehož hlavním úkolem bude aktivní vyhledávání klientů - výrobních firem a starost o stávající partnery společnosti.

  • Zajímá Vás samostatné vedení personálních projektů, při kterém uplatníte své nápady?
    Pokud ano, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat.

Náplň práce
• Denní komunikace s klienty naší agentury (výrobní společnosti)
• Aktivní vyhledávání nových klientů
• Analýza potřeb klienta, návrh vhodného řešení
• Zpracování nabídek v poptávkovém řízení
• Sestavování nabídkových kalkulací
• Spolupráce s náborovým oddělením při hledávání vhodných kandidátů pro klienty

Požadavky
• SŠ, VŠ vzdělání
• Zkušenosti z obchodní oblasti personalistika (výhodou)
• Profesionální jednání a vystupování
• Tah na branku
• Komunikativnost
• Schopnost argumentovat
• Analytické schopnosti
• Flexibilita
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Benefity
• Zázemí stabilní společnosti
• Dobré platové ohodnocení
• Služební automobil k soukromým účelům
• Notebook, mobilní telefon
• Životní pojištění
• Příspěvek na dovolenou
• Vánoční odměny

Společnost
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Adresa
Chopinova 483/8, Ostrava – Přívoz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Personal fabric - agentura práce, a.s., Viola Demhasajová
Chopinova 483/8, 70200 Ostrava – Přívoz, Česká republika
+420 797 978 299, 800 880 810