Co vás čeká

Společnost Vstřikovací systémy pro plast s.r.o. hledá do svého týmu zaměstnance obchodního oddělení - podpora prodeje. Náplní práce je komunikace se stávajícími zákazníky, vypracování obchodních nabídek, příprava a evidence kupních smluv, koordinace a dohled nad projekty, vyhledávání nových zákazníků, analýza a segmentace trhu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ nebo SŠ technického směru ( elektro, nebo strojní) výhodou, umožňuje lepší orientaci v prodeji, zkušenosti obchodního směru, aktivní přístup k řešení problému, komunikační schopnost, schopnost pracovat v týmu, znalost anglického jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět

Co vám můžeme nabídnout

Pracovní smlouva na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, prémie, odměny.

Společnost
Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.
Adresa
Nádražní 1617/1, Šternberk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vstřikovací systémy pro plast s.r.o., Simona Vingrálková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.