ČSOB Factoring a.s. - společnost s tradicí a silným zázemím

Společnost ČSOB Factoring byla založena v roce 1992, jako společný podnik Československé obchodní banky a.s. a Heller Financial Inc. z USA. Od roku 2006 je Československá obchodní banka a.s. jediným akcionářem. ČSOB Factoring ročně profinancuje pohledávky ve výši kolem 40 mld. Kč a patří mezi TOP 3 největší factoringové spol. na trhu v ČR.

Pracovník pro správu a rozvoj firemních aplikací

Hledáme do týmu IT specialist(k)u do provozu aplikací a správy dat. ČSOB Factoring je dceřinou společností ČSOB a práce v IT oddělení je proto velmi různorodá a zajímavá. Snažíme se vytvořit pro naše zaměstnance takové podmínky, aby spolupráce s nimi byla dlouhodobá.

Popis pozice:

  • Budete spolupracovat na rozvoji informačního systému/aplikací firmy – rozvoj aplikací, sběr dat, technický návrh, implementace požadavků na úpravu informačního systému.
  • Budete zajišťovat provoz firemních aplikací – instalace a konfigurace aplikací, podpora uživatelů, řešení incidentů a požadavků, úzká spolupráce s dodavateli aplikací a IT Helpdeskem, tvorba dokumentace.
  • Budete analyzovat data (SQL) firemního informačního systému - tvorba SQL dotazů, kontrola kvality dat a jejich případná oprava, příprava dat pro testování.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání či SŠ s odpovídající praxí v oblasti rozvoje a správy aplikací, zpracování dat
  • Znalost jazyka SQL na pokročilejší úrovni
  • Znalost databází (MS SQL a/nebo Oracle)
  • Znalost operačních systémů WINDOWS SERVER
  • Anglický jazyk na úrovní středně pokročilý (studování dokumentace)
  • Ostatní znalosti výhodou: zkušenost s implementací EDI (EDIFACT, GRIT, jiné), XML, platební styk, znalost programování, linux
  • Analytické myšlení a chuť přicházet věcem na kloub
  • Schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • Benefity: Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova

Společnost
ČSOB Factoring, a.s.
Adresa
Výmolova 353/3, Praha – Radlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel